| KinderGirl a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu de care, voi ce imi recomandati? Vreau pana-n 1000 lei, astept multe recomandari:* FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Antonescu13 a răspuns:

Galaxy s3: Il gasesti la 1000 ron aici: http://bit.ly/1mWjjr9

4 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Samsung Galaxy s2 800 lei.

| Deanimus a răspuns:

Samsung, indiferent de model.

| Raul_Baciu_1994 a răspuns:

Depinde daca vrei Samsung sau Apple happy
iti spun niste preturi sa-ti faci o idee iar mai apoi eventual sa iei o decizie. Sunt niste preturi minime, pentru care trebuie sa ai rabdare 1-2 zile pe piata.
Samsung galaxy s3- 850 - 950 lei
Samsung note 2 - 1100 lei
iphone 4s neverlocked - 900-1000 lei
Preturile de mai sus sunt preturi second hand. sfatul meu este sa-ti iei unul din astea 3. daca regurci la un telefon nou, nu-ti iei nimic calumea la banii aia.
Mare atentie la defectele care nu le sesizezi pe moment, daca iei unul second ( scapari de semnal, semnal wifi, microfon/ receptor etc )