| BiscuiteleSăăltăreţţţ a întrebat:

Buna TPU :*. Vreau sa-mi iau un telefon nou laughing, si ma gandesc sa aleg dintre urmatoarele thinking : Lg optimus l 9, Samsung galaxy S 2 plus, Samsung galaxy 3 mini, Sony Xperia J/T thinking Care crede`ti ca este mai bun' thinking, adica sa ma tina ceva vreme laughing... Ca Iphonu`rile-s PRAF oh go on.

2 răspunsuri:
| vladix2011 a răspuns:

S2 plus

| Andree69 a răspuns:

Eu una tocmai strâng bani pentru un Samsung Galaxy 3 Mini... big grin Mie-mi plac enorm modelele Samsung, și în plus, se situează pe unul din ultimele locuri ca volum de radiații emise. Plus că majoritatea telefoanelor Samsung au Anti-Șoc, ceea ce le face imune la căzături. big grin Sper că te-am ajutat!