| Pillion a întrebat:

Vreau sa stiu cum este Samsung Galaxy Young(y)? Vreau sa imi cumpar.Adica vreau sa stiu daca merita.Niste prieteni si-au luat si au spus ca este foarte bun dar nu sunt sigura.

Răspuns Câştigător
| Lorenzo201 a răspuns:

Buna! Bianca vreau saati spun ca Samsung galaxy young sun foarte bune si is destul de performante. Toate samsungurile care is galaxy is foarte bune si merita sa fie cumparate.
Eu chiar ti-l recomand. Daca nu te ajuta raspunsul meu poti sa te uiti si pe youtube la un 1st review

3 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Am două în casă. Sunt foarte mulțumit! Cumpără la el un micro SD de cel puțin 2G. Eu am luat de la Emag și am primit în pachet și micro SD de 2G.
Succes!

| Maddieeee a răspuns:

# da, este foarte bun, are o prietena love struck. eu am tot Samsung galaxy da mini 2. sunt foarte bune telefoanele astea :X. smug

| SellyS a răspuns:

E bun. si un prieten are. e exact strictul necesar. vorbesti, trimiti SMS, internet, poze. nu e ca Samsung Galaxy S 2 sau S 3 dar e bun happy