| Skate_Vlad_1990_lSFJ a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa stiu cum pot sa sterg o pagina facuta de mine pe facebook.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RockLife a răspuns:

Intri pe pagina respectiva, si sus o sa gasesti optiunea "Editeaza Pagina / Edit Page". Dai click pe ea, mai exact pe "Manage Permissions / Permisiuni", si o sa iti apara mai multe optiuni. Ultima dintre ele este 'Detele page / Sterge pagina". Dai click si cred ca te descurci de acolo

2 răspunsuri:
| Skate_Vlad_1990_lSFJ explică:

Multumesc tuturor raspunsurilor!

| PufarinaRoz a răspuns:

- Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".
-Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.
-Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"
- Mai jos gasesti undeva cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"