| Akid a întrebat:

Ce parere aveti despre acest aparat? Vreau pareri pro si contra. Si daca aveti vreunul dintre voi vreau sa-mi spuneti cum este, cum ies pozele. etc.

http://www.emag.ro/......egru--pC25

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Am eu chiar azi mi-am luat, pret ieftin, plasticul arata cam ieftin dar la cat costa ce mai vrei
face poze destul de clare daca stii sa-l reglezi, filmare vga 640*480 dar nici nu zici cai vga la ce calitate are.
pentru amatori si calatorii si sa ai cu ce face poze eu zic, ca merita
bateriile nu prea tin

| st3ri3 a răspuns:

Deci,am avut Fujifilm dar numai ca pe gri, am fost dezamagit de el pozele de proasta calitate, parerea mea ar fi sa nu iiti cumperi. pls funda