ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Nu stiu din ce motiv, de azi dimineata, nu pot da like pe Facebook, nu pot posta comentarii, nu pot face nimic. Cand vreau sa postez un comentariu, cand ajung la capatul randului, nu se mai scrie mai departe si nici nu se posteaza.
Imi poate spune cineva de ce si cum as putea remedia asta?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai incercat zilele astea, postez la fel de rar ca si tine. Dar daca ai uitat o parola pe care ai salvat-o, la Mozilla Firefox ai in TOOLS: OPTIUNI > SECURITATE > PAROLE SALVATE. Acolo vezi conturile si daca dai un click pe "arata parolele" o sa-ti apara o coloana suplimentara in care iti afiseaza parolelewinking

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La mulţi merge mai prost azi.Cred că de vină este serverul lor.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Ptiu! Inteligentule! Mai ai frati pe-acasa?

| Flav a răspuns:

Facebook-ul merge. Dar problema asta o mai intampin eu pe TPU, nu pot raspunde. E de la cookies, cred. Ai incercat alt browser?

| greenabstract a răspuns:

Cred ca e de la browser si eu mai pateam asa cu chrome. Vezi daca merge cu mozilla sau opera big grin

| ardnaxur1961 explică (pentru greenabstract):

Sunt pe mozilla. As intra eu cu alt browser dar cine mai tine minte parola? Pe mozilla le am salvate. crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

N-am mai incercat zilele astea, postez la fel de rar ca si tine. Dar daca ai uitat o parola pe care ai salvat-o, la Mozilla Firefox ai in TOOLS: OPTIUNI > SECURITATE > PAROLE SALVATE. Acolo vezi conturile si daca dai un click pe "arata parolele" o sa-ti apara o coloana suplimentara in care iti afiseaza parolelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai atins numarul maxim de like-uri si discutii inutile si s-a blocat facebook-ul.

| ardnaxur1961 explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca numarul ala e al dracului de mic. Nu cred ca am dat mai mult de 20 de like-uri in 3 luni de cand am Facebook. Comentarii, poate sa fie vreo suta.

| Bstefan a răspuns:

Mai poate FACEBOK nu mere sau ai o broblema la cont la multi nu mere sa scrii poate e devina si sv lor