| rororawr a întrebat:

vreau si eu un telefon touchscreen cu maxim 500 lei care sa aiba HSDPA si WiFi (sau macar WiFi), ecran de cel putin 2.4 inch, sa incapa in buzunar laughing, camera sa aiba minim 3 megapixeli cu un flash de preferat pe baza de xenon dar se poate si cu LED bateria trebuie sa tina mult big grin. vo rog mult sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Samsung galaxy fit!
http://www.shopmania.ro/......0-15878711
...580 de lei, dar mai bine de atat la banii astia nu prea cred ca gasesti

| benny a răspuns:

La cerintele tale nu o sa gasesti un telefon de maxim 500 de lei si nu orice telefon ieftin e si bun eu recomand sa mai strangi putin si sa iti iei ceva mai bun

http://telefonultau.eu/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna [love struck]`
Iti recomand Samsung Galaxy Mini. Este un telefon practic, cu sstemul de operare Android, are camera de 6 mega pixeli si are tot ce iti trebuie pe el, inclusiv GPS.
Eu l-am cumparat cu puncte Thank You de la Orange cu doar 250 lei ( pluys reducere ca avem abonamente la Orange) si pretul initial era intre 900- 1000 lei.
Daca nu esti pe Orange, am auzit ca si la Vodafone si Cosmote is reduceri de genul asta.
Sper ca te-am ajutat love struck
Byee