| Madalin22hrn a întrebat:

Buna TPU Vreu sa ma Apuc de Youtube sa Filmez cum ma joc jocuri etc. am microfon laptop performant dar nu sti un program de filmat gratis si cum sa editeza Videoclipurile si sa le Incarc pe YouTube cine ma pote ajuta dau Funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai avut bani de laptop performant si n-ai acolo 80-150 RON pentru un soft de captura? Vezi ca daca ai grafica NVIDIA mai acatarii exista ShadowPlay, care e extrem de bun si e si moca.

| AnoNyMuSeR a răspuns:

FRAPS pentru filmat, iar pentru editat ti-as recomanda Sony Vegas sau PowerDirector... dintre ele cred ca doar powerdirector e free dar vegas-ul il gasesti piratat.

| Madalin22hrn explică (pentru AnoNyMuSeR):

Fraps imi filmeaza dor 20 de secunde