| niNNu a întrebat:

Vreu sa stiu si eu o parere despre samsung galaxy gio, de la o persoana care il detine sau cineva care se pricepe deoarece as dori sa mi-l cumpar dar am auzit ca are niste probleme cu bateria.

1 răspuns:
| Denisseq a răspuns:

Despre Gio pot sa zic doar ca nu deranjeaza cu nimic afisajul. Singurul minus e lipsa flash-ului. In rest, excelent. Ca o comparatie - pe aceeasi retea wi-fi, pus langa un HTC HD2 (care desi e generatie mai veche are specificatii peste Gio) s-a miscat pe net la fel.cu bateria nu sunt probleme daca il lasi 24 de ore la incarcat