| cutiutacuminuni a întrebat:

:X am si eu o problema. am un samsung galaxy s 2. povestea e lunga, dar incep asa.: pentru a avea siguranta ca nu intre nimeni in telu' meu, mi-am pus parola, dar acum nu mai stiu care e si nici nu stiu cum sa o aflu am incercat de prea multe ori si imi scrie : prea multe incercari de introducere a modelului chiar nu stiu ce sa fac straight faceajutati.ma dau funda:X

Răspuns Câştigător
| Ananasa a răspuns:

Te duci la un magazin specialist preferabil cel de unde l.ai cumparat, unde un angajat iti va resofta telefonul ...Nu cred ca te va costa ceva!

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Resoftare big grin

| cutiutacuminuni explică:

Pai cum? k nu stiu blushing