| Rapidistu07 a întrebat:

Buna tuturor, am luat un virus nesuferit tazebama.dll. si nu mai pot scapa de el. Daca stie careva sa ma scape cineva de virusul asta va rog foarte mult ajutati-ma e inervant rau, dau funda.

5 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Dai CTRL-ALT- DELETE la Processes cauti acolo Tazebama.dll dai click pe el apoi end process.

| Rapidistu07 explică (pentru M4riusT):

Degeaba am dat si cand intru iarasi e tot acolo!

| Rapidistu07 explică:

Lam mai formatat aveam xp si acum am vista si vad ca iar a aparut.Deci cred ca daca iar in formatez iar se pune virusul

| RazvanRoman a răspuns:

Depinde ce ai downlandat de ai luat virusul, dezinstaleaza ce ai downlandat din control panel, programs, programs and features si dai de la search, daca nu merge nici asa, dai un scan la computer si sterge sau muta in cheest virusii

| Rapidistu07 explică (pentru RazvanRoman):

Am luat ativirusi si tot degeaba virusul ramane acolo, am vaz ca il am in documents and setings si nu pot sa--l sterg deloc nici unlokeru nu face nimic.