| SandraMaria94 a întrebat:

Am nevoie de un program. pentru Android (tableta), ca un jurnal secret... Vreau sa scriu o carte si am vazut metoda asta, si am zis sa o incerc si eu. Ideea e sa fie blocat cu parola, sa pot adauga imagini si video, si sa aiba si modul de desenat. Vreau totusi ceva destul de simplu. Mersiii :*

P.S. : La un moment dat, era un film pe Disney Channel, pe care-l vedeam cand eram mica... Sincer nu mai stiu cum se numeste dar cred ca... Iss save the world. Era despre o fata care tinea un jurnal secret (tableta) si dintr-o greseala a devenit public. Apoi a ajuns sa il publice... Devenea celebra. In fine. Ideea e ca fata aia, folosea un program exact asa cum as vrea si eu... Cine a avut o copilarie Disney poate stie despre ce vorbesc. Multumesc! :*

1 răspuns:
| Elliewayne2000 a răspuns:

Pai de ce nu intri la magazin play? Intra acolo scrie diary si instaleaza aplicatia Private Diary FREE Sau altul in care iti place