| Denisa10_9542 a întrebat:

De ce nu mai este Nini pe Disney Channel? Este pe alt program?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna:)

Nini nu mai este momentan. Au luat o mica pauza. Dar nu s-a terminat. In total sunt 128 de episoade, iar noi am ajuns de abia pe la 60. va reincepe din martie. Uite: http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

Sper ca te'am ajutat:-*

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu mai este fiindca era stupid! si actrita era urata cu spume!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Serialul Nini de pe Disney Channel s-a terminat de acum aproximativ o lună.
Acest serial a avut doar acele episoade. Nu cred că mai aveau ce să bage. Am citit într-un ziar că S-AR PUTEA să reînceapă prin luna martie, însă cei din ziar nu spuneau cu exactitate.
Nimeni nu știe despre serial.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| BadBoyCristy a răspuns:

Intreab-o pe Larysa27.

| mika a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa astepti!

bafta!

| NoName2105 a răspuns:

Buna,
telenovela Nini va incepe in martie insa...din cate am vazut eu cu un nou sezon.
sper ca te-am ajutat happy

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna,Denisa!
Nini va reincepe din martie. Uite aici site-ul:http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini nu mai este pentru ca e imparit pe sezoane :
- sezonul 1 au fost ep. de la 1 la 62
- swezonul 2 vor fi ep. de la 63 la 128
acum ca te am ajutay ajuta-ma si tu! please!
sunt timida si la scoala baietii ma fac slaninuta
da, st e incredibil! am fost mai dura dar eu tot asa ma faceau... si varmiu inventa din astea: lavinia slanina si altele
eu am spus la doamna invatatoare
baietii au inceput cearta... au spus asa : daaa! si lainia ne face dobitoci si imputiti ( e adevarat )etc eu i-am spus la doamna : da recunosc ca i-am facut asa pe baietii dar sa st ca alex mia rupt cartea de GEOGRA : alex aspus : nu-i adevarat! eu amspus ca da si ca o tot arunca in sus. varmiu a spus ca eu le dadeam cu sticla in cap ( e adevarat ) si i-am spus la inv. ca eu le-am dat cda sa ma apar si i-am facut dogitoci etc ca vroiam sa fiu si eu mai leoaica nu slanina care sunt
eu am inceput sa plang si ei au continuat sa ma faca slanina
sal chem pe tata la scoala. sau nu?

| Denisa10_9542 explică (pentru anonim_4396):

Pentru Lavinia
Numai fi suparata cerdema si mie si prietenelor mele baietii ne pun mana pe fund ne pun porecle,mai ales unu pe nume Baldovin deci baiatul ala este handicapa, e nebun dar ast anul conteaza
nu stiu incearca sa te imprietenesti cu ei, dar sa stii ca pana la urma se va rezolva nu pot continua asa la nesfarsit se vor plictisi odata si odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catre lavinia
nu te mai ingrijora...sunt convinsa ca se va rezolva. Si eu cand eram in clasa a cincea baietii puneau porecle, e specificul varstei. Incearca sa nu le raspunzi cu aceeasi moneda si o sa se plictiseasca la un moment dat daca ei vad ca nu te deranjeaza porecla. Poti incerca sa te impaci cu ei...sa le spui: mai baieti haideti sa rezolvam cumva situatia ca doar suntem colegi.
Te pup.

| agutza1313 a răspuns:

Numai este pentru ca au bagat acel program totul pentru dans! sper ca te-am ajutat vot plsss

| sugababe22 a răspuns:

Va incepe in nmartie