| cosminc a întrebat:

Buna tuturor am o eroare la photoshop CS6.

Cand dau pe el imi da o eroare :

Photoshop.exe - Entry Point Not Found

The Procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.

Cine ma ajuta primeste FUNDA!

Am uitat sa spun ca fol CS5 si mere perfect. Si vreau ac sa bag CS6 ca am auzit ca s-a rezolvat cate BUGURI care ma incurca pe mine.

Scz ca am pus intrebarea aici dar am mai pus-o la categoria Jocuri PC/Online si na rasp nimeni... Stiu ca aici intra cei mai multi /winking.

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Pai cred ca ori s-a sters ceva sau iti lipsesc dll-urile la el, ia dll finder si dai o scanare

| al3xander a răspuns:

Ai cumva windows xp sp2?

| cosminc explică (pentru al3xander):

Da dc? E cv de la windows sau cv?

| al3xander a răspuns:

Trebuie sa ai minim windows xp sp3 ca sa mearga, instaleaza update-ul de-aici http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

| kiv1990 a răspuns:

Mai scoate odata de pe net programul si instaleaza-l intr-o mapa noua. tu nu ai instalat corect programul