| DarkMirror a întrebat:

Buna tuturor am o intrebare.Am probleme cu touch-ul la un LG KU990.La inceput m-am speriat. Abia il adusesem de la reparat si o saptamana a mers perfect. Apoi era cam zgariat ecranul si i-am pus o folie de iphone taiata cu foarfeca putin. A doua zi l-am deschis (era inchis), cand sa introduc codul pin, eu apasam pe 0 si el imi arata ca apas pe 8.Cam o ora m-am chinuit sa introduc codu PIN.Am reusit pana la urma cu unghia (firar el de creion!). Dar acum de anul nou nu mai stiu ce sa mai fac...eu apas pe Creati mesaj nou si el imi arata ca apas pe Contacte.Va rog pls help... l-am primit de ziua mea.

Răspuns Câştigător
| catii1455 a răspuns:

Pff complicat am si eu un LG kp501, la Samsung (cand am spart ecranul) l-am dus la reparat si mi l-au schimbat. asta ar trebui sa faci!

3 răspunsuri:
| DarkMirror explică:

BoMbOaNaNeSeRiOaSaDeCiOcOlAtA orice as apasa ma duce la contacte laughing...

| Do_3377 a răspuns:

Apasa pe contacte poate iti apare creare mesaj nou laughing... Du-l la reparat thinking

| Patricia a răspuns:

Asa are o prietena telefon, a avut exact aceasta problema ...simplu: Du-l sa-l repare.Asta a facut si ea si acum ii mergeoh go on