| CatalinaAndreea04 a întrebat:

Am o intrebare:cum imi pot afla numarul de telefon de la tableta? Am apelat 1234, dar nu am credit.Am primit tableta de la o ruda si ea a pus cartela in tableta si cred ca suportul cartelei pe care este scris si numarul de telefon a ramas la ea...

Răspuns Câştigător
| SintSmekerulTpu a răspuns:

Trimite contacteaza-ma pe alt Numar si va aparea nr tau de pe tableta mai ales daca esti pe cosmote apeleaza : *111*Numarul#

| CatalinaAndreea04 explică (pentru SintSmekerulTpu):

Imi zice ca serviciul acesta este pentru persoane care nu au destul credit sa sune in retele nationale, sau ceva asemanator...

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să apelezi serviciul clienți al rețelei la care ești abonat (sau ai cartela) NU ai nevoie de credit - apelurile sunt gratuite. Dacă nu mai ai credit ȘI cartela a ieșit din perioada de grație, nu mai contează - poți s-o arunci.