| Domyno a întrebat:

Buna tuturor!
Am o mare mare mare problema cu telefonul si nu imi dau seama ce naiba are...
Eu am un nokia 6124 classic si azi dimineata ma trezesc sa ma duc la scoala, si ca de obicei trimit un mesaj de Buna dimineata prietenei mele, apoi cand incerc sa o sun imi apare EROARE DE CONECTARE!
Am ramas putin raised eyebrows WTF? apoi dintr-o data semnalul devine ZEROOO...nimic nici o liniuta!
Si de azi dimineata eu nu mai am semnal la telefon, ba chiar l-am inchis apoi l-am deschis si ii revine un pic semnalul cam 3 minute si cand vrei sa suni pe cineva CANCI!
mentionez ca nu joc fotbal cu el adica nu il trantesc pe unde apuc!

Se poate sa se fi intamplat ceva pe la antena? daca da, stie cineva mai exact ce are?

Cat m-ar costa sa-l repar!

ASTEPT RASPUNSURI urgent! ca eu fara telefon nu pot trai big grin nail biting

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sinziana1 a răspuns:

E posibil sa fie de la cartela.Sora mea a avut aceeasi problema, dar a fost la Orange si s-a rezolvat. Du-te la reteaua unde esti inregistrat si vezi daca e de la cartela.Nu te costa nimic si iti pastrezi si numarul. Take care!winking

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Pai sa vedem.in jur de max 1 milion. posibil sa fie dinauntrul telefonului vreo buba.mergi la un service de telefoane si vezi care este buba si cat te costa.ca noi iti spunem asa cate ceva dar nu stim sigur pana nu vedem.asa ca mergi la un consultant specializathappy