| ȚiulicăGabriela a întrebat:

Buna tuturor!
Am o problema, atunci cand deschid calculatorul mi se deschide chrome-ul automat cu o pagina de pornire ciudata ( http://istart.webssearches.com/? type=sc&ts=1404235885&from=amt&uid=MAXTORXSTM3802110AXXX XXXXXXXXXXXXX_5LSCGC0VXXXX5LSCGC0V ) si pana acum nu am putut sa fac nimic pentru a scapa de asta. Din ce cauza e si cum pot sa pun iar ca pagina de pornire google? Va rog sa ma ajutati cat mai repede. Multumesc! :*
Fundita celui mai folositor raspuns >:D<

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta acest motor (websserches) in Control Panel/Programs and features si da-i Uninstall. Daca nu-l gasesti ia Ccleaner de pe net si cauta-l acolo si dezinstaleaza-l.