| DarkMirror a întrebat:

Am si eu o problema. Ce este TrustedInstaller? Am incercat sa sterg azi o poza si zice sa cer permisiunea TrustedInstaller pentru a efectua aceasta comanda.Pls help! Funda!*

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu stiu ce este.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am foldere din 2009 care nu pot sa le sterg din cauza acestui trustedinstaller, ce sa fac

| stakone a răspuns:

Eu l-am gasit aici C:\Windows\servicing da nu stiu ce sa ii fac cu el pentru ca nu ma lasa sa intru in elstraight face