| AdiCr7 a întrebat:

Buna tuturor!

Am si eu o problema cu pc-ul meu! am vrut sa instalez acum 2 zile windows 7 un windows care a mai fost instalat in pc-ul asta de pe acest cd! Dar cand am dat f12 sa bootez mi-a aparut meniul de butat insa nu pot face nimic,nici o comanda nu merge,nici mouseul sa il misc nimic!
Am vrut sa intru in bios dar la fel,mi-a aparut imginea cu placa de baza, clickul si la fel nu pot face nimic.
ce pot face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cumva tastatura pe usb? Unele calculatoare au probleme cu porturile usb in BIOS. Daca tastatura ta este pe usb, incearca cu una pe PS/2.

| Zyrnox a răspuns:

Folosesti tastura.

| AdiCr7 explică:

Hahaha tu nu auzi ca nu imi arata nimic in bios? doar o imagine portocalie cu albastru si gigabyte numele placii de baza nu merge sa fac nimic

| AdiCr7 explică:

Vezi ca nu ai fost atent... nu merg tastele nici in bios nici in boot menu