| TMasterd a întrebat:

De atunci cand imi porneste pc imi porneste si windows explorer imi deschide my computer la folderu biblioteci stie care-va care e problema Va Multumesc

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Intrii in "Start" -> acolo scrii: msconfig -> se deschide o fereastra si dai clic pe "Startup"(aici debifezi "windows explorer") si nimic altceva. Apoi dai apply, ok.
Dupa aceea dai restart la pc si vei vedea ca nu se va mai deschide windows explorer odata cu windows-ul.

| TMasterd explică (pentru anonimg):

Pai problema e ca nu-i in startup ca acolo stiu sa umblu nici in regedit nu-i dar tot porneste incerc varianta lui darkwisper

| darkwisper a răspuns:

Descarci de pe internet DR. WEB CUREIT!
Dai rulare, il lasi sa scaneze, si postezi daca s-a rezolvat.
winking

| TMasterd explică (pentru darkwisper):

Da s-a rezolvat a gasit acolo el ceva infectii nu m-am uitat ce infectii dar treaba e ca nu se mai deschide folderu mersi de ajutor!