| GalinaBlanca a întrebat:

Buna Tuturor.As dori sa imi dati un nume sau un email sau ceva al unui hairstylist (sper ca bine zic) photoshop.Care stie sa lucreze foarte bine cu photoshop.Spre exemplu al unuia ce modifica imaginile din reviste. Fiind ca vreau sa cer niste sfaturiwinking Va rog ajutati-ma sad dau funda :X

4 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Scintei Andrei. Cauta-l pe facebook. happy

Răspuns utilizator avertizat
| CiufYlici a răspuns:

Te pot ajuta si eu lasa-mi un commentariu la sectiunea photoshop, acolo vei gasi cateva exemple de poze retusate
http://ciufylici.blogspot.it