| Shoker123 a întrebat:

Buna tuturor as dori sa imi fac un blog pe wordpres si nu ma prea descurc ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai iti trebuie mai intai un webhost (cu PHP si baza de date MySQL) pe care sa-l instalezi. acum numai am timp de explicatii ca trebuie sa plec, daca vrei lasa-mi mesaj pe privat cu ce ai nevoie si te ajut in seara asta.

| Brotacelul a răspuns:

Mai bine fa-ti cu www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si daca vei avea nevoie de ajutor, gasesti sprijin pe forum.ucoz.ro.