| Emma112 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti, daca va pricepeti, de ce nu pot instala nici Google Chrome, nici Mozilla Firefox si nici Opera. Acum am ca browser Internet Explorer dar nu e bun de nimic! Atunci cand incerc sa instalez google Chrome, imi apare eroarea "chromeSetup. exe nu este o aplicatie valida Win32". PS: alte programe pot sa instalez.

2 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Programele nu sunt bune,
intra pe http://download.RNT.ro la sectiunea Internet si downloadeaza de acolo Firefox, Chrome sau Opera.

| Eugen070600 a răspuns:

Softul are o problema(internet explorer) si nu gaseste aplicatia sau nu o poate rula win32.