| Anisoara79 a întrebat:

Buna tuturor.Cine stie sa-mi spuna vreun site de unde sa descarc un windows bun. Dar sa fie si butabil bineinteles ca altfel nu ma pricep.Sunt disperata toate windowsurile pe care le am sunt varza.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Spune-mi ce calculator ai si de ce windows ai nevoie si iti dau un link care sa mearga 200 procente?

| Anisoara79 explică:

AMD Athlon 64x2 Dual/Core Procesor 4600+/2. 39GHz, 896 MB of Ram
(windows xp, restul nu cred ca conteaza, sa mearga doar)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi prin mesaj id-ul tau si iti voi explica pe messenger cum sa faci sa downloadezi windows 7 professional! acest lucru este valabil si pentru ceilalti utilizatori TPU care doresc windows 7! fundaaaaa pleasse?