| StamateStefana a întrebat:

Bună, tuturor! Crăciun binecuvântat! Dacă ma poate ajuta cineva, am un televizor Orion 32SA19RDL, vreau sa aranjez canalele după bunul plac și nu știu cum! În manual nu scrie nimic despre asta!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi la setari in meniu si sa cauti editare canale si asa le muti toate dureaza 3 ore pana il faci spor la treaba

| StamateStefana explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu.mi da,, Editare canale,,

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru StamateStefana):

Tot la setari in meniu vedeti cum va apare daca nu apare editare canale ce va apare, pune o poza cu meniul tv ului sa vedem cum se pot aranja canalele