| BiGaBi a întrebat:

Buna tuturor!

De ceva timp am niste probleme cu laptopul.Se blocheaza pentru aproximativ 10 secunde mereu din 20 in 20 de minute, alta data chiar si mai des.Dar nu se blocheaza total, adica pot misca cursorul dar nu pot selecta nimic, sau daca ma uit la un film si blocheaza imaginea filmului.

Tin sa precizez ca laptopul este destul de bun si l-am cumparat acum aprox. 15 luni nou.

Am mai avut niste probleme cu praful prin el dar nici dupa ce l-am curatat bine si reinstalat windowsul nu si-a revenit.

Aveti vreo idee ce ar putea sa aiba?

Multumiri anticipate! (Funda)

2 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Schimba-ti windows-ul

| PufiPufulet a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus... Ar trebui sa faci o scanare totala a sistemullui pentru a vedea daca este ceva infectat sau daca ai un virus laughing) Sper sa-ti rezolvi problema... BAFTA!