| BogdanS a întrebat:

De curand mi-am instalat Windows 7 Home Premium cu CD original insa CD-ul era un upgrade pentru Vista, insa eu l-am upgradat de la XP si a mers.Problema este acum ca nu pot activa Windows-ul.Imi da aceasta eroare:
"A problem occurred when Windows tried to activate. Error Code 0xC004E003".Va rog din tot sufletul sa ma ajutati.Nu am gasit nimic pe net.Va dau funda sigur si voturi.Am incercat sa caut seriale dar eroarea asta apare mereu.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Caută windows7 loader

| BogdanS explică (pentru Tagaso):

Mersi.Scuze,stiu ca e cam tarziu.Mi-a mers. Dupa vreo o ora in care m-am chinuit, i-am dat de cap.