| Radu1 a întrebat:

Buna tuturor. Ieri mi-am reinstalat windowsul si am observat ca am o problema cu vizionarea videoclipurilor de pe Youtube.
Pana acum instaland aceleasi programe ca si acum nu am avut o problema de genul asta.
Am instalat ultima versiune de Flash Player insa nu s-a rezolvat problema.
Videoclipul merge putin apoi apare ca se incarca si se tot incarca... apoi iarasi merge apoi iarasi stop.
Ce pot face? Va rog dau funda!

1 răspuns:
| eXecutor a răspuns:

Depinde ce windows ai instalat, Asigura-te ca ai driverele windowsului instalate