| malasorteak47 a întrebat:

Buna tuturor, imi puteti spune va rog cum conectez microfonul la calculator astfel incat sa se aude in boxe. Mentionez faptul ca, cand dau la volume control nu-mi apare casuta cu Microphone. Dau funda

Răspuns Câştigător
| SinfulDesire a răspuns:

Fa asa

Windows Button START -> control panel -> Sound / Audio -> Recording Devices / iti alegi microfonul care il ai acolo / dai dublu click pe el si alegi casuta a 2a de la stanga la dreapta dupa aia cauti o casuta care merge bifata si astfel cand o sa vb in microfon o sa se auda si in boxe

2 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Te duci la setari jos in colt dreapta si cauta device-ul ori du-te in control panel si seteaza-l de acolo, scrie add a device.

| YoMsG a răspuns:

Nu stiu