| JustM3JustABoy a întrebat:

Cum fac sa se auda microfonul in boxe? Adica nu mi se aude deloc, imi apare ca s-ar auzi, dar nu aud nimic in boxe. Am dat si prin controlpanel, am bifat microfonul, l-am dat la maxim, NU e pe mute, ce sa fie? Microfonul e nou si l-am folosit la altcineva si functiona (tot pe calculator) Spuneti-mi si mie ce sa fac? Dau funda, urgent!

2 răspunsuri:
| Ionut_Daniel_1988_3xlr a răspuns:

Dublu click pe difuzorul ala mic din dreapta jos, si vezi in dreptul la microfon sa nu fie dat pe mute adica are o casuta acolo unde e bifat mute, asta pentru windows xp

| JustM3JustABoy explică (pentru Ionut_Daniel_1988_3xlr):

Am vista sp1, si am mentionat faptul ca NU e pe mute, si poti sa vorbesti normal, nu cu "difuzorul ala mic dreapta jos" laughing mersi oricum, astept sa imi raspunzi.