| alysa_5403 a întrebat:

incerc de ceva luni sa imi activez internetul pe cartela frog si nu imi merge sad ma poate ajuta cineva cu setari ceva?sad pentru Nokia c2. dau funda :*

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Salz!
In urma activarii serviciului Web'N'Walk, vei primi si un mesaj de confirmare: Un SMS de la numarul scurt 9691 prin care ti se va cere sa raspunzi pentru a solicita setarile de telefon pentru serviciul Web'N'Walk.
Daca ai serviciul deja activ si inca nu ai setat telefonul, trimite un SMS gratuit la 969 cu textul "SETARI".
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?
Tyhappy
Bye

| alysa_5403 explică (pentru AliveOne):

Am facut aceste lucruri ..numai ca imi dau msg de la cosmote si imi zic ca nu pot fi configurate automat dp tel meu straight face

| AliveOne a răspuns (pentru alysa_5403):

Ce telefon ai? vreau modelu exact te roghappy