| berlin a întrebat:

Buna tuturor o intrebare am am o placuta de retea si una audio dar nu le suporta placa de baza aprind pc porneste windowsu dar ramane ecranu negru iar cand le scot placutele merge perfect care sa fie cauza?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt defecte. Incearca-le si pe rand. Poate numai una este defecta.

| berlin explică (pentru Salontanul):

Cum ma sa fie defecte daca le-am avut pe windows xp acum am windows 7 ultimate

| Salontanul a răspuns (pentru berlin):

"Ma" sa-i spui lui taica-tau si ma-tii. Invata-te sa te adresezi!