| sheyla a întrebat:

poate cineva sa imi spuna si mie de ce cand pornesc calculatorul si cand vreau sa tastez ceva, nu pot scrie nimic, abia dupa ce apas cateva secunde tasta SHIFT, pot scrie, iar daca opresc si dupa aceea pornesc din nou calc. iar nu pot scrie, trebuie sa apas iar tasta SHIFT.Inainte nu aveam problema asta... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca ceva in neregula este cu tastatura. Transmisia informatiei de la ea catre calculator nu se mai realizeaza corect. Consulta un specialist.

1 răspuns:
| Năpârlici a răspuns:

S-a stricat tastatura...happy ups! Cumpara altahee hee Glumesc incearca si tu sa te consulti cu cineva expert in asta happy