| mihaeladulcikk a întrebat:

Stie cineva daca pot bloca o persoana pe INSTAGRAM sau ceva de genul,ca sa nu imi mai dea cerere de "Follow"? multumesc,

Răspuns Câştigător
| Simina1619 a răspuns:

Iti poti face contul privat. Astfel, cineva te poate urmari numai daca ii accepti cererea...

| mihaeladulcikk explică (pentru Simina1619):

Il am privat, dar tot primesc cerere, vede ca o refuz si tot insista individul...si credeam ca-l pot bloca...

| Simina1619 a răspuns (pentru mihaeladulcikk):

Hmmm, acum ca mi-ai spus am intrat pe instagramu meu si am vazut ca poti face asta. Te duci pe pagina persoanei cu pricina si in coltul din dreapta sus apar cele trei puncte, dai pe ele si apoi pe block user. Nu am incercat, dar cred ca merge thinking Bafta :3