| lilboutique a întrebat:

Buna tuturorhappy vara trecuta, prin luna august cred mi-am facut un abonament la Cosmote. Acela cu 1500 min in retea, 1500 sms-uri in retea, 130 minute nationale care se reporteaza in fiecare luna. Ma gandeam daca as putea sa imi scot abonamentul si sa trec pe cartela, dar sa-mi pastrez numarul. Si daca da, costa ceva? Si cam cat?:d multumesc tuturor care imi raspund.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Suni la 1234 (relaţii cu clienţi) şi îţi expui problema. La Vodafone şi la Orange se poate şi, prin urmare, ar trebui să se poată şi la Cosmote.

Răspuns utilizator avertizat