| DeeaDeuTsa a întrebat:

Bună ~! [ vă dau voie să mă faceţi cum vreţi dar nu am ştiut ] Am primit aseară un mass foto şi eu din greşeală am accesat link-ul. Iar acum am un virus pe mess care trimite mass mereu... cum scap de el?
PS: am folosit şi metoda cu Malware, si metoda cu Ctrl+Alt+Del şi nu`mi apare niciun Infocard. exe.
Vă rog din suflet să mă ajutaţi~! Nu ştiu ce să fac...
Dacă îmi fac alt id se mai trimite massul? Că aş fi în stare să`mi fac altul numai să scap de el ~! Aştept răspuns şi Fundăăă~!

Răspuns Câştigător
| JustDolt a răspuns:

Si eu am avut si a disparut de la sine.Am auzit ca unii si-au schimbat windowsul, ca nu ar fi alta cale thinking

2 răspunsuri:
| TudorAndrei a răspuns:

Nu,iti recomand:kaspersky internet security un antivirus foarte bun

| TheKillerrr a răspuns:

Cea mai simpla solutie si deodata si cea mai eficienta este sa reinstalezi windows-ul.