| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog am nevoie de ajutor.De cateva zile mi a ramas pe facebook un prieten care cred ca si a sters contul sau nu stiu ce s-a intamplat, si apare la acest prieten un scris negru in loc de albastru cum e normal pe care nu pot da click sa-l sterg, nu-i pot face nimic si o poza cu o silueta ca si cum ar trebui sa-mi pun poza.Mentionez ca nu m-a blocat pt.ca am facut eu probe cu un alt cont.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai el e inca in lista ta de prieteni dar nu poti da click pe el, sau daca poti nu se incarca fiindca acel cont e sters.Si normal ca s-au sters si pozele lui si de aceea apare la avatar fara poza, n-ai de ce sa te sperii.Asa le apare la toti din lista lui.Bafta! happy

| anonim_4396 explică (pentru Floreenofficial):

Multumesc pentru raspuns

| Floreenofficial a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce. big grin