| TiffanyxSxColor a întrebat:

Va rog foarte mult sa ma ajutati! Am un telefon nokia 7310 SuperNova si nu stiu cum sa fac sa interzic sa ma sune unele numere de telefon pentru ca am unul care ma suna din 5 in 5 minute! Va rog mult de tot ajutati-ma! Nu stiu unde e setarea aceia! Dau funda neaparat! happy

1 răspuns:
| xxBRDxx a răspuns:

Poti schimba cartela(nr.de tel.) eu asa am facut dar sa nu arunci ambalazul de la cartela acela cu nr.de tel, uni asa fac si alti ii bat joc de alti, ni sti daca merge dar incearca asa:
1. Du-te la nr.de tel. si dai pe al la optiuni si dai acolo unde scrie blocheaza numarul. eu asa aveam la Samsung, dar n-am incercat ca n-am avut probleme. Ce-a mai buna idee este sa schimbi nr de tel, sau sa iti iei unu de prieteni etc.si unu de cei mai inortant, eu asa am happy sper ca ti-am fost de ajutor