| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Mi-am instalat Yahoo Messenger 10 in speranta ca voi putea intra pe mess dupa ce m-am luptat cu Yms 9, dar ghinion. Nu stiu ce sa -i mai fac. dau sign in si imi apare ca e o problema cu conexiunea si sa dau la Troubleshooter. dau si imi apare ca au gasit problema tongueosibila problema cu HTTP connection.Sa verific daca merg paginile de internet pe Internet Explorer si imi da exemplu yahoo.com si nu merge. apare pagina dar imi zice ca e o problema cu sign in.si imi mai da niste indicatii ce sa-i fac care nu`s de folos. va rog daca stiti veo solutie ...va rog ajutati-ma ...macar yahoo.com sa mearga crying
Multumesc mult!

1 răspuns:
kratos
| kratos a răspuns:

Pune windows 7 si instaleaza-ti Kaspersky Internet security 2010 sau Avira Internet Security happy