| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi mai merge messu. L-am instalat de 10000 de ori si pana la urma am renuntat. Am YahooMeSsenger 10.Imi spune ca e o problema cu conexiunea si daca vreau saa aflu problema sa dau la trubleshoot. dau si imi apare ca e o problema cu HTTP connection, sa verific daca internet Eplorar merge, daca merge pagina yahoo.com si nu imi merge! apare pagina dar nu merge sa intru la mail. sa dau sign in. CE SA FAC?
Va rog ajutati`ma!
Multumesc

9 răspunsuri:
| miha<3 a răspuns:

DU-TI calculatorul la un service sau cheama un profesionist sa ti-l faca ptc. e clar ca are o problema unitatea nu mai incerca deoareca sat putea sa inceapa sa se rastarteze in timpenie pina se arde si vei avea nevoie de un calculator nou! mi-sa intimplath si mie sper sa reusesti sa gasesti un om prikeputh!
succes!
xoxo
crissu

| Calinush a răspuns:

Am citit multe pe google (am si eu aceasta problema) si nu am gasit nimic concret. Doar reformatati-va windowsul pentru ca exista niste virusi care produc aceste defectiuni la mess si care mai ingreuneaza modul de functionare. Oricum mult noroc cu windowsu zic eu ca e cea mai buna solutie. Mi-l fac si eu maine >big grin

| Theya1703 a răspuns:

Daca nu-ti merge messu intra pe meebo.com... happy

| CaTa_6712 a răspuns:

In ultimul timp mie nu imi mergea la mess sa pun status sau sa schimb av desi am bagat toate tipurile de messstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In aceeasi situatie sunt si eu. ajutati`maa plsss love struck. ca nu mai stiu ce sa fac. am incercat de toate dar nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ca nici eu nu stiu ca la mine mi-am scris parola si iD-ul da am dat sing da nu imi apare lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indentic si la mine aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema, ajutati-maa va rog love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu ce sa iti fac