| AleDia a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Vreau sa imi cumpar un lucru dar nu stiu pe care sa il aleg.Ce as puntea sa imi cumpar dintre o CAMERA VIDEO DIGITALA sau o TABLETA GRAFICA.Va rog spuneti-mi deoarece chiar nu stiu.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O camera video. Daca ai pc sau laptop nu se merita o tableta.Este aproximativ acelasi lucru.

| DiannaDia a răspuns:

Sincer, eu as alege tableta. Ai mai multe posibilitati pe ea! Acum, ramane ca tu sa alegi ceea ce vrei.

| FionaFlower12 a răspuns:

Buna! Sunt amandoua la fel de folositoare, si asa ca ar fi cam greu sa alegi. Alege ce crezi tu ca ti-ar folosi.
Bafta!

| xoxolove96 a răspuns:

Eu as alege camera. tableta...nush... am pc si laptop.big grin

| lifeonlyforlove a răspuns:

Camera video digitala) tableta, o jalnica copie a laptopului si a mobilului impreuna.(parerea mea)

| grozabeni a răspuns:

Eu zic o tableta. Funda?