| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Cand vreau sa deschid messengerul imi apare:Messenger encounter a connection problem. Please check the network connection and then click Try again.(81003004) l-am reinstalat si tot nu merge.Va rog daca stiti vreo solutie cum sa il fac sa mearga va rog spuneti-mi!
Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| pk a răspuns:

Uita-te la conexiunea d net sa fie activa, si vezi daca nu cumva ai porturile inchise pentru mess, sau daca nu trebuie sa folosesti proxy.intra la connection si modifica acolo incearca pe toate variantele. si de la firewall ar mai putea fi oprit asa ca incearca sal opresti firewallu pentru cateva minute, si daca merge fara firewall atunci incearca sal bagi la exceptii ca inseamna ca nu s-a pus singur.bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai schimbat parola ca si mie mi s-a intamplat si tot nu l-am facut mi-am facut si un id nou si tot nu mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa mor fara mess daca ati mai putea posta idei care sa ma ajute
... ar fi grozavsi cine stie...

| 61n4 a răspuns:

Prea mult nu te pot ajuta... dn cate stiu eu este de la yahoo...reteaua prea incarcata .etc etc.am avut si eu probleme acum cateva zile...si nu am reusit sa intru 3 zile pe id meu.insa altele mergeau.
si acum mai apare cate odata eroare... dar intr-un final merge...:d nu stiu ce a-ti sp alceva.mai intreaba cunoscatori
bafta