| Iasmina08 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri.am reinstalat
windows`ul si am sters partitiile pe care aveam poze, dar am inteles ca sunt programe cu care le pot recupera bine nu toate dar macar ce se mai poate, daca stiti va rog ajutati-ma. fundita:*:*:*

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca cu DiskGetor Data Recovery pe care il descarci de aici
http://www.diskgetor.com/
nu ai ce pierde! Softul recupereaza date chiar si dupa ce ai formatat hardul! Bafta!

| Kattan a răspuns:

Datele se pot recupera si dupa unformat. Nu te speria de ce au raspuns cei dinaintea mea. Totusi nu iti garantez 100% ca vei reusi sa recuperezi tot.
Foloseste programe de gen Undelete (ti-as recomanda unul, dar nu am mai folosit de mult).

| linux996 a răspuns:

Intra pe videotutorial.ro si in casuta de cautare din dreapda de sus scrie Recuva dai enter sivei gasi tutorialul Stima!

| virus5381 a răspuns:

Daca ai formatat partitiile nu exista metode de recuperare mai ales daca ai facut ce ai zis tu si anume sa le stergi pe toate si dupa sa le redefinesti... NU exista nici un asemenea program. Sorry data viitoare cumparati un DVD si stocheaza acolo pozelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce ai formatat partitiile nu mai ai cum sa recuperezi ceea ce era salvat. Poti incerca daca mai faci greseli dar fara sa stergi windowsul programul recuva este foarte bun si usor de folosit
succes

| mcosmin a răspuns:

Nu exista asa ceva... daca ai formatat...nu le mai gasesti