| MariiiaLUV a întrebat:

Voi ce ati alege dintre iPhone 4S si Blackberry Curve?

5 răspunsuri:
| Yppy a răspuns:

IPhone 4S.

| Q89 a răspuns:

IPhone 4S!
Crede-ma vei ramane surprins de functia Siri!

| IrynutzaBlondutza a răspuns:

Buna! Eu una as alege Iphone 4S, Il are un coleg si chiar merita, este mult mai performant decat Blackberry.

| bobitza87 a răspuns:

IPhone 4S

| Cristiro87 a răspuns:

Eu unul am ales BB si il folosesc de 4 ani de zile, recunosc am intrat si eu acum 2 ani in mania iphone dar in 5 luni mi-a trecut bateria aia nu stiu la ce au mai pus-o. Daca butonezi un messenger + un mail + ceva vorbit sa stai cu incarcatorul dupa tine. In schimb am un BB curve 8520 care nu am avut decat 2 probleme s-a descompus adica partile cauciucate sau mancat dar totusi merge briciwinking spun cu mana pe inima Blackberry! Iphone este doar un moft si atat il ai de fite!