| AlexandraIrn a întrebat:

Vreau sa blochez pe cineva pe tumblr. Dar cand incerc sa apas block, imi spune "something went wrong". Ce sa fac? ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| AlessandraMiha a răspuns:

Probabil e doar o eroare, si mie mi se mai intampla. Incerca sa iesi din cont si sa intrii din nou apoi incearca sa ii dai block din nou. ar trebui sa functioneze insa daca tot nu merge, dezinstaleaza aplicatia, instaleaz-o din nou, intra in cont si sigur ar trebui sa mearga. Sper ca te-am ajutat si sper sa reusesti happy

| AlexandraIrn explică (pentru AlessandraMiha):

Sunt pe calculator acum, dar nu ma lasa sa ii dau block orice as face. Iar pe aplicatia de pe telefon nici nu imi arata unde scrie block. sad