| Smiley a întrebat:

Vreau sa fac o prezentare in power point si nu stiu cum sa pun muzica.Cine imi explica primeste funda!

5 răspunsuri:
| TheLastHuman a răspuns:

Depinde si de office-ul pe care il ai, dar de obicei de la animations- transition sound si apoi selctezi din lista aia ultimul de jos unde este OTHER. si alegi mel care o vrei tu cu precizarea sa fie.wav. bafta happy

| Smiley explică:

Am Office 2007!

| DemonAlex a răspuns:

Http://paurelian.wordpress.com/......rpoint/,ai aici tot ce iti trebuie, numai muzica o descarci tu.Ai grija sa fie muzica si powerpoint in acelasi folder, altfel muzica nu o sa mearga.Succes!

| Lucluci a răspuns:

Depinde de care ai ca daca ai 2007 dai pe insert si apare acolo sus un difuzor si dai pe el, si alegi muzica, sper ca am ajuta big grin