| guesswhocodrutza a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Allview p5 quad si vreau sa va cer parerea. http://www.cel.ro/......oid-4.0-l/ Daca are cineva, sunteti multumiti? :D Funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei4g a răspuns:

Salut! eu am de 5 zile un telefon P5Quad si este destul de ok, se misca repede pe net, bateria dupa 5 reincarcari tine cam 2 zile. Ma enerveaza ca este cam mare, dar poate pentru altcineva display-ul asta de 4.5 este chiar un plus. Eu aveam nevoie de un dual sim, care sa se miste bine pe net si modelul acesta face banii.Dar ca sa fii si tu convins, iti recomand insa sa te duci la eMAG si sa-ti iei telefonul. Daca vezi ca nu-ti convine il poti returna in termen de o luna si-ti primesti banii inapoi sau iti iei alt telefon. Cred ca este cel mai ok asa, il iei acasa si-l testezi tu, vezi daca-ti convine. Spor