| roxitm a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un tel nou touch screen... si nu stiu de caresad Ce tel este mai bun? Samsung, LG, Nokia? Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
| ruxybelle a răspuns:

Nokia si samsung happy @scofield eu am avut telefoane cu touch screen nu este adevarat ce zici le-am scapat de multe ori si nu s`a intamplat nimic

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cam toate s-au optimizat acum, nu mai sunt discrepante asa mari, insa Nokia mi se pare mai rezistent, acum depinde si de ce buget aihappy

| viatadecacatt a răspuns:

Samsung s5600 mi se pare cel mai bun, are si o prietena de-a mea"il iubesc de parca al fi al meu":))) http://www.unwiredview.com/......-s5230.jpg

| KoWalSky a răspuns:

Cele cu touch screen nu sunt bune, l-ai scapat odata si ai pierdut 10 milioane.

| e m i l y a răspuns:

Samsung.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune telefoane.

| ewen a răspuns:

Iphone