| cristina_1661 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou. Dupa ce criterii ar trebui sa ma iau? Nu as vrea sa dau mai mult de 1000 ron (10 milioane vechi) si nu vreau touch screen. Se poate gasi un telefon bun la pretul acesta? Nu prea am avut timp sa caut, deci nu stiu prea multe despre preturi & co. Apoi, cam cat ar costa un cablu USB? Se da impreuna cu telefonul? Multumesc anticipat. ^^

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa dai o cautare pe internet si o sa gasesti multe magazine cu tot felul de telefoane si preturi, o sa poti compara caracteristicile tehnice si sa alegi in cunostinta de cauza. Succes!

2 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Un Nokia 6700, 6220. sunt fiabile, bine dotate si costa sub 1000 ron. un cablu usb, daca nu se da cu telefonul, e cam 30-40 ron, poate si mai ieftin.

| MeLnY a răspuns:

Nokia 7230...ca al meu.tongue
nu e prea scump.si e si ff fain.winking